Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Active
jv: Aktif

en: Filter
jv: Saring

en: Owner
jv: Sing duwé

en: @type %title has been created.
jv: @type %title uwis digawé .

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.
