Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Active
ka: აქტიური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Owner
ka: მფლობელი
