Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Email address
kk: Email адресі

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Active
kk: Белсенді

en: Filter
kk: Фильтрле

en: @type %title has been created.
kk: @type %title құрылды.

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.
