Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Group ID
kn: ಸಮೂಹದ ಐಡಿ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Group Name
kn: ಸಮೂಹದ ಹೆಸರು
