Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Email
ku: ئیمێل

en: Active
ku: چالاکە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Owner
ku: خاوەن

en: @type %title has been created.
ku: @type %title .دروست کرا

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.
