Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Email
lt: El. paštas

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Active
lt: Aktyvus

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Group ID
lt: Grupės ID

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Owner
lt: Savininkas

en: Created on
lt: Sukurta

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.
