Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Email
lv: E-pasts

en: Active
lv: Aktīvs

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.
