Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Groups
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana
