Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Email address
ml: ഇ-മെയിൽ വിലാസം

en: Groups
ml: കൂട്ടങ്ങൾ

en: Type
ml: തരം

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
