Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Active
nn: Aktiv

en: Filter
nn: Filtrer

en: Group Name
nn: Gruppenamn

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.
