Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
