Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Active
pl: Aktywne

en: Filter
pl: Filtr

en: Group ID
pl: ID grupy

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Owner
pl: Właściciel

en: Group Name
pl: Nazwa grupy

en: Created on
pl: Utworzono

en: @type %title has been created.
pl: Wpis %title (@type) został dodany.

en: @type %title has been updated.
pl: Wpis %title (@type) został zaktualizowany.
