Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: Filter
ps: چاڼ
