Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Email address
ro: Adresă email

en: Groups
ro: Grupuri

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Email
ro: email

en: Active
ro: Activ

en: Filter
ro: Filtru

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Inactive
ro: inactiv

en: Owner
ro: Proprietar

en: Created on
ro: Creat pe

en: @type %title has been created.
ro: @type %title a fost creat.

en: @type %title has been updated.
ro: @type %title a fost actualizat.

en: Find and manage groups, group types and group settings.
ro: Găsiți și gestionați grupuri, tipuri de grupuri și setări de grup.
