Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Groups
ru: Группы

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: Active
ru: Активно

en: Filter
ru: Фильтр

en: Group ID
ru: Номер группы

en: URL alias
ru: Синоним URL

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Owner
ru: Владелец

en: Created on
ru: Создано

en: @type %title has been created.
ru: Материал %title типа @type был создан.

en: @type %title has been updated.
ru: Материал %title типа "@type" был обновлён.

en: There are no groups yet.
ru: Групп пока нет.
