Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Name
se: Namma
