Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
