Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Groups
sk: Skupiny

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Email
sk: E-mail

en: Active
sk: Aktívny

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Group Name
sk: Meno skupiny

en: Created on
sk: Vytvorené

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.
