Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Email address
sl: E-naslov

en: Groups
sl: Skupine

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Active
sl: Aktiven

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Owner
sl: Lastnik

en: @type %title has been created.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila ustvarjena.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.
