Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Filter
sr: Филтрирај

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.
