Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Email address
sv: E-postadress

en: Groups
sv: Grupper

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Email
sv: E-post

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: Active
sv: Aktiv

en: Filter
sv: Filtrera

en: Group ID
sv: Grupp-ID

en: URL alias
sv: URL-alias

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Owner
sv: Ägare

en: Created on
sv: Skapad den

en: @type %title has been created.
sv: %title (@type) har skapats.

en: @type %title has been updated.
sv: %title (@type) har uppdaterats.
