Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
