Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Groups
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: @type %title has been created.
ta: @type %title உருவாக்கப்பட்டது.

en: @type %title has been updated.
ta: @type %title மாற்றியமைக்கப்பட்டது.
