Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Filter
te: వడపోయి
