Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Email
th: อีเมล

en: URL alias
th: เป็นการกำหนด URL เฉพาะให้กับธีม

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: @type %title has been created.
th: สร้าง @type %title แล้ว

en: @type %title has been updated.
th: อัพเดต @type %title แล้ว
