Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Groups
tr: Gruplar

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Email
tr: E-posta

en: Active
tr: Etkin

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Group ID
tr: Grup ID

en: URL alias
tr: URL takma adları

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Owner
tr: Sahibi

en: @type %title has been created.
tr: %title başlıklı @type içeriği oluşturuldu.

en: @type %title has been updated.
tr: %title başlıklı @type içeriği güncellendi.
