Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Owner
ug: ئىگىسى
