Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Groups
uk: Групи

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: Active
uk: Активно

en: Filter
uk: Фільтр

en: Group ID
uk: ID групи

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Owner
uk: Власник

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Created on
uk: Дата створення

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було успішно створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було успішно оновлено.
