Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Groups
ur: گروپس

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Email
ur: ای میل

en: Active
ur: فعال

en: Filter
ur: فلٹر
