Simple Groups (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Groups
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Active
vi: Hoạt động

en: Filter
vi: Lọc

en: URL alias
vi: URL ảo

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Owner
vi: Chủ sở hữu

en: Group Name
vi: Tên nhóm

en: @type %title has been created.
vi: @type %title đã được tạo.

en: @type %title has been updated.
vi: @type %title đã được cập nhật.
