Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Administrator
ar: مدير

en: Main navigation
ar: القائمة الرئيسية

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Powered by Drupal
ar: يستخدم دروبال

en: Breadcrumbs
ar: مسار التنقّل

en: Status messages
ar: رسائل الحالة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Site branding
ar: العلامة التجارية للموقع

en: Primary admin actions
ar: الإجراءات الإدارية الرئيسية

en: User account menu
ar: قائمة حساب المستخدم
