Simple Grouped Content (1.2.0-alpha3) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Page title
he: כותרת דף

en: Administrator
he: מנהל

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן
