Simple Grouped Content (1.2.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན
