Simple Grouped Content (1.2.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: RSS feed
fa: خوراک RSS

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Administrator
fa: مدیر

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Powered by Drupal
fa: قدرت گرفته از دروپال

en: Breadcrumbs
fa: مسیر‌های راهنما

en: Status messages
fa: پیام‌های وضعیت

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Site branding
fa: برند سایت

en: Primary admin actions
fa: اقدامات مدیریتی پایه

en: User account menu
fa: منوی حساب کاربری
