Simple Grouped Content (1.2.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: RSS feed
fr: Flux RSS

en: Page title
fr: Titre de la page

en: Administrator
fr: Administrateur

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: Powered by Drupal
fr: Propulsé par Drupal

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Status messages
fr: Messages de statut

en: Main page content
fr: Contenu de la page principale

en: Site branding
fr: Identité du site

en: Primary admin actions
fr: Actions d'administration principales

en: User account menu
fr: Menu du compte de l'utilisateur

en: Group operations
fr: Opérations du groupe
