Simple Grouped Content (1.2.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
