Simple Grouped Content (1.2.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: RSS feed
tr: RSS beslemesi

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Powered by Drupal
tr: Drupal tabanlıdır

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Site branding
tr: Site markası

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü
