Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Body
af: Teks

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Roles
af: Rolle

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal
