Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Body
am: አካል

en: RSS feed
am: አር ኤስ ኤስ መጋቢ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Powered by Drupal
am: በድሩፓል የሚንቀሳቀስ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
