Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: RSS feed
az: RSS

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Roles
az: Rollar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
