Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Body
cy: Corff

en: RSS feed
cy: Porthwr RSS

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Powered by Drupal
cy: Wedi ei bŵeru gan Drupal
