Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Roles
eo: Roloj

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo
