Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: RSS feed
fi: RSS-syöte

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Status messages
fi: Tilaviestit

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Site branding
fi: Sivuston brändäys

en: Primary admin actions
fi: Ensisijaiset ylläpidon toimenpiteet

en: User account menu
fi: Käyttäjävalikko
