Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: RSS feed
is: RSS veita

en: Page title
is: Titill síðu

en: Roles
is: Hlutverk

en: Administrator
is: Kerfisstjóri

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
