Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Body
ja: 本文

en: RSS feed
ja: RSSフィード

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Roles
ja: 役割

en: Administrator
ja: 管理者

en: Meta Tags
ja: メタタグ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Breadcrumbs
ja: パンくず

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ

en: Main page content
ja: メインページコンテンツ

en: Basic Page
ja: 基本ページ

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション

en: User account menu
ja: ユーザーアカウントメニュー
