Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
