Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
