Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
