Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Body
sk: Text

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: User account menu
sk: Používateľské menu
