Simple Grouped Content (2.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Roles
sl: Vloge

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
